lis

lis

Justlearn je on-line tržiště, kde mohou studenti najít učitele jazyka.

Misson

Justlearn je online doučovací společnost, která spojuje studenty a učitele. Naším posláním je spojit studenty s učiteli a pomoci každému člověku na světě učit se jazyku s certifikovaným učitelem.

Video chat

Justlearn nabízí on-line kurzy online, kde se student může prostřednictvím videohovoru připojit k online tutoru. Všechny naše služby jsou nabízeny online a živě. Naši online lektoři jsou vždy připraveni a můžete si objednat online třídu ve vašem nejvhodnějším čase. Proto můžete svou lekci naplánovat kdykoliv budete chtít a naši lektoři online budou k dispozici pro vás.

Kvalifikovaní učitelé

Pokud se rozhodnete použít Justlearn, ujišťujeme vás, že obdržíte ty nejlepší online kurzy a personalizovanou pomoc, která vám pomůže velmi snadno naučit tento jazyk. Naši online tutoré obvykle absolvují důkladnou prověrku, aby zajistily, že dosáhnou nejlepších výsledků.

Fakta o Justlearnovi

  • Založil Philip Rossen.
  • We have 300+ online tutors.
  • Máme online tutoriky pro 19 jazyků, ale angličtina je nejpopulárnější vyučovaný jazyk.
  • Spustili jsme dne 31. ledna 2018.
  • Máme studenty z téměř jakékoliv země světa.
  • Na naše on-line kurzy se přihlásilo více než 1000 studentů online.
  • Vyvinuli jsme online video systém umožňující komunikaci tváří v tvář mezi on-line učitelem a studenty.
  • Máme online tutoriky pro 19 jazyků, ale angličtina je nejpopulárnější vyučovaný jazyk.
  • Pracujeme v malém týmu Zachary jako spisovatelka obsahu, Kriselda jako on-line obchodník a Philip jako vývojář a generální ředitel.
  • Máme studenty z téměř jakékoliv země světa.

Proč si vybrat výuku online

Online kurzy vám dávají flexibilitu, kterou si zasloužíte - můžete se učit z pohodlí vašeho domova, kanceláře, kamarádů nebo dokonce i když cestujete.

Můžete studovat svým vlastním tempem - to je velmi prospěšné pro pomalé studenty a naši online lektoři jsou k dispozici, aby vám pomohli kdykoliv je budete potřebovat.

Domníváme se, že je lepší se naučit online než jít do normální třídy, protože on-line doučování nabízí soukromé lekce, které jsou pro studenty lepší.

Můžete komunikovat s tvým učitelem prostřednictvím různých kanálů, včetně videohovorů a zpráv.

Individuální učební prostředí - naši online lektoři vám mohou pomoci vytvořit si svůj vlastní studijní plán a materiály, abyste mohli zlepšit své zkušenosti s učením.

Stáhněte si logo Justlearn

Philip Rossen Zakladatel společnosti Justlearn

Philip Rossen

Kontakt support@justlearn.com